Blog > Komentarze do wpisu

HOBBY

Oboje z mężem mamy dużo różnych hobby. Jednym z nich jest chodzenie. Lubimy chodzić. Staramy się każdego dnia wygospodarować trochę czasu na przejście szybkim krokiem kilku kilometrów. Tylko jest tak, że ja nie lubię iść, nie mając celu.Wymyślam więc różne miejsca odległe o około 3 km, do których mamy zajść i wrócić. W dni powszednie na ogół są to jakieś sklepy albo urzędy, w których mam coś do załatwienia. Gorzej jest w niedzielę, kiedy wszystko jest zamknięte. Wtedy na ogół idziemy bez celu.

Ostatnio polityka trochę mi stoi na przeszkodzie w tym chodzeniu. Na spacer możemy wyjść dopiero około siedemnastej, a wtedy już się zaczynają programy związane z wyborami. Zwiększamy więc tempo marszu i szybko wracamy do domu, żeby się postresować i powściekać przed telewizorem.

wtorek, 27 września 2005, ewa777

Polecane wpisy

  • DOBRYCH ŚWIĄT

    Życzę wszystkim, którzy tu zajrzą, zdrowych, spokojnych, rodzinnych i pełnych miłości Świąt Bożego Narodzenia. Wszystkiego najlepszego Kochani!

  • 14 LAT!

    Kilka dni temu minęło 14 lat od dnia, kiedy zaczęłam pisać ten blog. I cóż mogę powiedzieć? Tylko chyba znów jęknąć i zastanowić się, jak ten czas niesamowici

  • CZAS

    Z okazji dzisiejszego święta jakiś dumny tata zaprezentował na twiterze "występ" swojego synka. Odsłuchajcie to: https://twitter.com/PiotrBaronJazzʌ

TrackBack
TrackBack URL wpisu:
Komentarze
2005/09/28 19:03:44
Wspaniały sposób na spacerki, chyba podchwycę pomysł. Mogę?
Pozdrawiam cieplutko z jesiennym deszczykiem.
-
2005/09/28 19:56:53
Splocik - jasne, że możesz. Nawet bardzo polecam:)
Click for Warsaw, Poland Forecast