Blog > Komentarze do wpisu

Syn chory od kilku dni, zimno okropnie, wieje niesamowicie, wiosna zamieniła się w późną jesień, wypadki, wichury, szaleniec w Holandii, burza piaskowa w Niemczech. Wszędzie coś niedobrego. I jeszcze rocznica tej strasznej katastrofy! Taka była dzisiejsza sobota.
 Wracając w południe do domu, bardzo zmarzłam, gdyż śnieg zacinał w twarz. Chyba znów trzeba będzie wyciągać z pawlaczy ciepłe ubrania, a jutro podobno ma być tak samo.


Jeszcze wrócę na chwilę do mojego poprzedniego wpisu o Domu Braci Jabłkowskich.  Halinka, (blogowiczka), wpisała w swoim komentarzu: "Pamiętam, jak w serialu "Dom" pan Popiołek pyta syna, który przedstawił rodzicom narzeczoną: 'A czy ona będzie wiedziała, gdzie byli bracia Jabłkowscy?' To było kryterium przydatności na żonę dla warszawiaka:)"
Halinko, dziękuję za uzupełnienie! Jak mogłam o tym zapomnieć? Lubię ten serial. Oczywiście, brak wiedzy, gdzie mieścił się sklep Braci Jabłkowskich, dyskwalifikował kandydatkę na żonę warszawiaka. To była wiedza podstawowa!
niedziela, 10 kwietnia 2011, ewa777

Polecane wpisy

  • DOBRYCH ŚWIĄT

    Życzę wszystkim, którzy tu zajrzą, zdrowych, spokojnych, rodzinnych i pełnych miłości Świąt Bożego Narodzenia. Wszystkiego najlepszego Kochani!

  • 14 LAT!

    Kilka dni temu minęło 14 lat od dnia, kiedy zaczęłam pisać ten blog. I cóż mogę powiedzieć? Tylko chyba znów jęknąć i zastanowić się, jak ten czas niesamowici

  • CZAS

    Z okazji dzisiejszego święta jakiś dumny tata zaprezentował na twiterze "występ" swojego synka. Odsłuchajcie to: https://twitter.com/PiotrBaronJazzʌ

TrackBack
TrackBack URL wpisu:
Komentarze
Gość: chordad, *.dynamic.mm.pl
2011/04/10 16:53:50
dzień dobry

dziękuję za podpowiedź, jak wybierać żonę :)
szczerze mówiąc przed przeczytaniem Twojego wpisu
sam nie wiedziałem gdzie są "bracia Jabłkowscy"
(jak wielu jestem "przyszywanym" warszawiakiem z radomia)

btw...
czy Twój syn też stosował ten test? z jakim skutkiem?
(kiedyś, zdaje się pisałaś, że jest żonaty)

pozdrowienia
-
2011/04/10 17:30:36
Zdrowia dla syna życzę

Pozdrawiam a dzisiaj jak jechaliśmy do moich rodziców to tak wiatr duł że chmura piasku szła a że roboty ciągle obok nas to łątwo też piach wiatr jest wstanie porwać
-
2011/04/10 19:52:19
Chordad - Nie zauważyłeś, że piszę w czasie przeszłym (serial "Dom" dotyczy lat powojennych), a poza tym moje stwierdzenie o kwalifikacjach na żonę ma oczywiście charakter żartobliwy.
-
2011/04/10 19:54:08
Eniqa, Dziękuję. U Ciebie to jeszcze chyba zimniej niż tutaj. Pozdrawiam:)
-
2011/04/11 14:49:20
Jakby się dało, to mogę Wam z Vechty podesłać całą masę słońca!
-
2011/04/11 16:42:26
u NAS TEŻ DESZCZOWO I ZIMNO.
mIŁEGO TYGODNIA.
bELITA
Click for Warsaw, Poland Forecast